Anasayfa / Teslimat Şartları

Teslimat Şartları

TESLİMAT ŞARTLARI

Siparişini vermiş olduğunuz  ve stoklarımızda olan ürünler  24 saat içinde kargoya verilir.

SİPARİŞLERİN ULAŞTIRILACAĞI KARGO ŞİRKETİ :

Siparişleriniz Türkiye genelinde geniş bir şube ağına sahip Yurtiçi Kargo (http://www.yurticikargo.com.tr ) aracılığı ile teslim edilmektedir.

Siparişleriniz kargo firmasına teslim edilir edilmez sizin e-mail adresinize bir bilgilendirme e-maili gönderilmektedir.

Siparişlerinizin durumu www.yurticikargo.com.tr linkinden  takip edilebilir.

Kargo ücreti ne kadar?

Türkiye geneline tüm gönderiler Yurtiçi kargo ile yapılmaktadır. Tüm Türkiyeye Kargo ücretsizdir. Yurtdışı ve Kıbrıs’a, İstanbul Adalar ilçesine ücretsiz gönderimi yapılmamaktadır.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? 

Kargo ile yapılan gönderimlerde net bir teslim tarih bilgisi paylaşılamamaktadır. Teslimatınız, sipariş aşamasında tarafınıza gösterilen tahmini zaman aralığında gerçekleşmektedir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Hesabım sayfasında yer alan Siparişlerim bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz.

* Siparişiniz Hazırlanıyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir.

* Ürününüz Kargoya Verildi: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayarak, paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

* Siparişiniz iptal edildi: İadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza yapılmaktadır.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?

Adreste bulunamadığınızda “teslim edilemedi” bırakılır. 5 gün içerisinde kargo firmasının ilgili şubesinden alabilirsiniz. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. Teslim edilemeyen siparişiniz kilifdunyam.com’e geri getirilir.

Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ve fatura ile kargolanır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

İstanbul içi sevkiyatı hakkında

Yurtiçi Kargo İstanbul’un bazı ilçelerine haftanın belli günlerinde gönderim yapmaktadır. Lütfen detaylı teslimat için bize sorunuz.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kişiye özel, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

* Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

* Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

* İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

Yardıma İhtiyacım Var

Tüm Ürünlerde 3 AL 2 ÖDE Avantajı & Ücretsiz Kargo !!